câștigă un exemplar cu autograf al cărții „Vicky, nu Victoria” de Cristina Nemerovschi
Cristina Nemerovschi, invitata noastră din EgoPHobia #45, ne-a pus la dispoziție exemplar cu autograf al celui mai recent roman al ei „Vicky, nu Victoria” care poate deveni al tău dacă răspunzi până în 13 martie 2016 ora 23:59 printr-un comentariu la acest anunț (aici pe blogul EgoPHobia sau pe profilul de facebook al EgoPHobia) sau prin e-mail la concurs@egophobia.ro la întrebarea
cum crezi că-l cheamă cu adevărat pe M. din trilogia „Sânge satanic”?
și ai noroc la tragerea la sorți la care vor intra numele tuturor celor care participă la acest concurs.
Tags: concurs, Cristina Nemerovschi, EgoPHobia #45, Sânge satanic
Posted on: martie 4, 2016
Filed under: EgoPHobia #45





Cristina Nemerovschi – invitata noastră din EgoPHobia #45 | www.egophobia.ro
9 martie 2016 la 20:57
[…] tău dacă răspunzi până în 13 martie 2016 ora 23:59 printr-un comentariu la acest anunț (pe blogul EgoPHobia sau pe profilul de facebook al EgoPHobia) sau prin e-mail la concurs@egophobia.ro la […]
Încă nu reușesc să trăiesc din drepturile de autor provenite din vânzarea cărților mele | www.egophobia.ro
9 martie 2016 la 20:57
[…] tău dacă răspunzi până în 13 martie 2016 ora 23:59 printr-un comentariu la acest anunț (pe blogul EgoPHobia sau pe profilul de facebook al EgoPHobia) sau prin e-mail la concurs@egophobia.ro la […]
Daniela
9 martie 2016 la 22:20
Eu cred ca pe M. chema Mihai.
Malina
9 martie 2016 la 22:40
Mihnea sau Matei
alex
9 martie 2016 la 22:52
Micky
Catalina Mihalcescu
10 martie 2016 la 12:33
Marc
Catalina Teodorescu
11 martie 2016 la 14:40
Pe M il cheama Marius 😀
Vali
13 martie 2016 la 20:48
Consider ca numele personajul principal al trilogiei Sange satanic este Marius , numele acestuia fiind adus in discutie in unul din monologurile lui M .
Cozmescu Bogdan
13 martie 2016 la 20:54
Marius
Coșar Antonia
13 martie 2016 la 21:10
Marius
Lavinia
13 martie 2016 la 21:39
Mihnea
Silvia Chicos
13 martie 2016 la 21:47
Mefistos
Ianolia
13 martie 2016 la 21:48
Grea intrebare. Sunt multe posibilitati si doar o initiala. Mie mi-a placut, mereu Matthieu, asa ca la acelasi nume ma gandesc si acum 😀
Andreea
13 martie 2016 la 22:25
Marius
T Alexandra
13 martie 2016 la 23:24
Marius
Lates Denisa
13 martie 2016 la 23:50
Mitică
Redacția EgoPHobia
15 martie 2016 la 13:33
Vă mulțumim tuturor pentru participare!
Tragerea la sorți a câștigătoarei/câștigătorului exemplarului cu autograf al romanului “Vicky, nu Victoria” de Cristina Nemerovschi va avea loc în curând.